Contact

 

         Ozols MGMT –  Tavs partneris foto biznesam

 

Programmatūra

Smart Picture Creation, EZ Controller, AccuSmart

Iekārtas

Tintes un ķīmijas fotolaboratorijas, filmu skanneri, klientu termināļi

Pēcapstrāde

Iekārtas foto grāmatu, kalendāru, apsveikuma kartīšu un citu produktu ar pievienoto vērtību izgatavošanai

Materiāli

Noritsu papīrs, Noritsu tintes un citi materiāli

Informācijai

Jaunumi

 
 
 

Programmatūru atjauninājumi

>  EZ controller

Lūdzu sazinieties ar mūsu tehnisko servisu: service@noritsu.lv

>  Profila dati

Lūdzu sazinieties ar mūsu tehnisko servisu: service@noritsu.lv

 

Lietotas iekārtas 

> Piedāvājam iegādāties lietotas iekārtas kā arī atpirkt tās no Jums. 

Vairāk informācijas sazinoties ar mums: info@noritsu.lv

> JAUNS LIETOTU IEKĀRTU PIEDĀVĀJUMS!

Serviss

>Informācija par tehnisko servisu, servisa līgumiem un to cenām.

Lūdzu sazinieties ar mums: service@noritsu.lv

Produkti

 Noritsu foto grāmatu iesiešanas iekārta

Ar jauno SPB-1 Noritsu piegādā tīri mehānisku iesiešanas sistēmu visiem pašapstrādes operatoriem, kuri vēlas saviem klientiem īsā laikā izgatavot pievilcīgas „lay-flat” fotogrāmatas. Šī iesiešanas metode ir īpaši populāra, jo, atverot fotogrāmatas lapas, tās izklājas pilnīgi līdzeni.

Klientu terminālis

Profesionālās fotogrāfijas attēlu un fotogrāfiju ar pievienoto vērtību tirgus uzmanības centrā ir klienta terminālis. To klients izmanto pasūtījumu gatavošanai un datu nosūtīšanai uz fotogrāfiju mazumtirgotāja izvada ierīcēm.

 

Noritsu QSS 39G sērijas iekārtas

Fotoķīmiskās laboratorijas ir pieprasītas, ja attēlu produkcija ir jāizgatavo lielos apjomos. Noritsu piedāvā trīs dažādus modeļus, ko bez izņēmuma izmanto specializētās laboratorijas, piemēram, skolu vai bērnudārzu fotogrāfiju un attēlu produkcijas izgatavošanai.

Noritsu D705

Noritsu D705 fotokopēšanas laboratorija izmanto tintes drukas tehnoloģiju. Iekārta ir gatava divpusējai drukai un var drukāt uz abām papīra pusēm. Tāpēc tā ir lieliski piemērota gan fotoattēlu produkcijai ar pievienotu vērtību, gan parastai attēlu produkcijai.

 

Par mums

Noritsu Baltijas valstīs

SIA Ozols MGMT ir Latvijā dibināts fototehnikas un foto materiālu vairumtirdzniecības uzņēmums. Uzņēmums piedāvā iekārtas, aprīkojumu un materiālus digitālo fotogrāfiju apstrādei un izgatavošanai. 2010. gadā uzņēmums kļuva par pasaulē vadošo fotolaboratoriju ražotāja NORITSU piegādātāju Baltijas valstīs un 2012. gadā par FASTBIND foto grāmatu iesiešanas iekārtu izplatītāju Latvijā un Lietuvā.

Noritsu iekārtu tehniskais serviss

2011. gada vasarā Ozols MGMT pievienojās Synigo grupai. Synigo Baltijas valstīs apvienojoties ar Synigo Somijā, Zviedrijā un Norvēģijā kā partneri, pārstāv pasaulē zināmus piegādātājus katrs savā teritorijā. Synigo grupa atbalsta pāreju uz jaunām tehnoloģijām un videi draudzīgu fotogrāfijas druku.

Ozols MGMT pievienojoties Synigo grupai ir nodrošinājis plašāku piekļuvi ražotāja tehniskajai informācijai, zināšanām un pieredzes apmaiņai. Ozols MGMT sadarbībā ar Synigo piedāvā pilnu tehnisko apkopi un remontu. Mūsu klientiem tas ir atbalsts un garantēts problēmu risinājums jebkādās ar foto izdruku un apstrādi saistītās situācijās.